Ik wil Bolletje!

EEN LEVEN LANG LEREN: DE EERSTE RESULTATEN VAN DE BOLLETJE­SCHOOL ZONDER BANKEN

6 november jl. zijn er op het stadhuis door Wethouder mevrouw
M. Kuik-Verweg 24 diploma’s uitgereikt aan medewerkers van Bolletje.  

Bolletje heeft door toenemende automatisering behoefte aan verhoging van het opleidingsniveau. Er is een opleidingsplan opgesteld waarin de samenhang wordt beschreven tussen de verschillende werkplekken, opleidings- en functieniveaus. Ook in de bakkerij is immers een ‘leven lang leren’ van toepassing. Bolletje heeft medewerkers die ooit een opleiding hebben genoten bij hun entree en waar nu de behoefte ontstond aan bij- en/of nascholing. Ook zijn er medewerkers zonder opleiding of met een onafgeronde opleiding.
Deze opleiding is mede mogelijk gemaakt door ESF-Subsidie

Het opleiden is van belang om:
-         medewerkers te behouden voor onze bakkerijen;
-         kennis en kunde van de medewerkers te vergroten;
-         het perspectief op ontwikkeling en verbeteringen van de invulling van een            functie te vergroten;
-         de mensen en daarmee het bedrijf verder te ontwikkelen.

Als Bolletje hebben we niet gekozen voor de bakkerijopleidingen, maar voor voedingsmiddelentechnologie  AOC Oost in Almelo. Dit omdat de toekomst van Bolletje gericht is op moderne bedrijfsprocessen en technologieën.

Er zijn op 6 november 21 diploma’s uitgereikt op MBO niveau 3, allround operator en drie diploma’s op MBO niveau 4, teamleider. De diploma’s zijn uitgereikt op het stadhuis in Almelo door Wethouder Mevrouw Kuik-Verweg .

Een fantastisch resultaat van de opleidingen is dat er nu al diverse medewerkers zijn doorgegroeid naar een hogere functie.

Bolletje is nu bezig met de voorbereiding voor een vervolgopleiding voor  niveau 3, namelijk niveau 4 ‘de specialist’.

Kortom, een leven lang leren is niet meer weg te denken bij Bolletje!foto diploma-uitreiking




4 Reacties op “Een leven lang leren: de eerste resultaten van de Bolletje-school zonder banken”

  1. A.F.Settels zegt:

    Geen mens kan zonder “BOLLETJES !`……..

  2. a.gardenier zegt:

    Uiteindelijk lijkt het aanmelden voor de Bolletjes actie gelukt, na veel moeite.
    We zouden Bolletje willen adviseren de aanvraag bij een volgende actie minder ingewikkeld te maken, oftewel klantvriendelijker.
    Of een ander reklamebureau inschakelen.
    Gezien de vele reacties zijn wij niet de enigen, die er problemen mee hadden.
    Trouwens, onze reactie was geeneens in het overzicht opgenomen, waardoor we moeten constateren, dat er een selektie door u wordt gemaakt.

  3. Rene van Vliet zegt:

    Gefeliciteerd met het behaalde resultaat. Ik zie veel (oude) bekende gezichten op het bordes van het gemeentehuis staan die door hard werken het verdienen.
    Ook jij, Johan (Leferink), mag best wel trots zijn op het behaalde resultaat.
    Veel succes voor de toekomst en ik weet zeker dat het allemaal gaat lukken.

  4. Astrid, Consumentenservice zegt:

    @ A. Gardenier
    Het spijt ons dat u problemen ondervond bij het invullen van het actieformulier. Helaas is het voor ons moeilijk te achterhalen waarom u deze problemen ondervond en we zijn dan ook blij dat het wel gelukt is aan de actie mee te doen.
    Wat het verwijderen van reacties betreft, kunnen we u overigens meedelen dat we alleen reacties verwijderen die beledigend of aanstootgevend zijn. In dat geval wordt ook aangegeven dat we een reactie verwijderd hebben.

Reageer: